У новосадском СПЕНСу одржано је државно финале акције „Спорт у полицији“ у стоном тенису.
У конкуренцији дама прва три места освојиле су:
1. Натаса Савковић – УСП Бг
2. Тања Сучевић – СГП Богојево
3. Тамара Петровић – ПС Лозница
У мушкој конкуренцији пласман је био:
1. Слободан Сувајдзин – ПУ Kикинда
2. Горан Милићевић – УЗВС KГ
3. Дејан Грбић – ПИ Шид
Такмичаре су поздравили и уручили пехаре и медаље најбољима председник Спортског савеза Србије Давор Штефанек, генерални секретар Горан Маринковић, чланица Градског већа за спорт и омладину Новог Сада Татјана Медвед и представник Дирекције полиције за реализацију пројекта „Спорт у полицији“ др Милан Јаковљевић.
Ову акцију заједнички организују Спортски савез Србије и Министарство унутрашњих послова Републике Србије, док је финале у стоном тенису реализовано уз подршку и помоћ Стонотениског савеза Србије и града Новог Сада.




