Челници Спортског савеза Србиј обишли су ОШ „22. август“ у Буковцу код Новог Сада. Председник Штефанек и генерални секретар Маринковић присуствовали су часу физичког васпитања, разговарали са децом и још једном нагласили колико је физичка активност важна. На овај начин Спортски савез Србије наставља да промовише спорт и буде подршка деци широм Србије.