Спортски савез Србије угостио је младе шампионе из Тополе, који су прошле године освојили титулу европских првака у школском спорту у одбојци, а ове године постали и државни прваци.
Дочекали су их председник Спортског савеза Србије Давор Штефанек и секретар савеза Горан Маринковић.
Са шампионима је била и већница за спорт, омладину и односе са јавношћу општине Топола Данијела Дамњановић.
Деца и спортисти су најбољи амбасадори Тополе и Србије.
